ozgurdogruoz

Doğum Tarihi 08 Ağustos 1978
Rütbe / Puan Bedbaht / 56

Profil Bilgileri

Film Türleri Bilim Kurgu
Aldığı Sinema Eğitimleri New York Dıgıtal Film Academy görsel sanatlar yönetmenlik ,vtr,kurgu ve montaj ( Final Cut Pro , 3d Maya ve After Effects )
Eğitim Durumu Lisans
Okulun Adı New York Dıgıtal Film Academy
Son Giriş 20 Eylül 2019 02:45:47

Kullanıcı Hakkında

Biyografi
Özgür Dogruöz Karaman´da hayata gözlerini açtı.Ailenin üç çocugundan en küçük olanıydı.İlkokul,ortaokul ve liseyi Konyada okudu.Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başladı. Bunda da ailesinin çok büyük rolü oldu. İlkokulda enstrüman ve solfej dersleri alan Özgür. Okul orkestralarında başlayan müzik serüveni sonraları küçük topluluklarla devam etti.Lise yıllarında Halhal adlı bir grupta yer almasıyla birlikte,Özgür için müzik bir yaşam tarzı olmaya başladı.Bu dönemde Konya´da yapılan rock festivallerinde konserler verdi.

Ankara devlet konservatuarını birincilikle kazandı,fakat bazı sebeplerden dolayı okula devam etmedi.10 yılı aşkın değişik rock festivallerinde ve konserlerde sahne aldı. Bu arada sinema okulu New York Dıgıtal Film Academy görsel sanatlar yönetmenlik ,vtr,kurgu ve montaj ( Final Cut Pro , 3d Maya ve After Effects ) bölümünü bitirdi.

Puan Dökümü

Profiline fotograf eklemek : 20 Puan
Foto Ekleme : 5 Puan
Film katkida bulunma : 16 Puan
Yeni Film Ekleme : 8 Puan
Kisi kunye katkida bulunma : 2 Puan
Video Ekleme : 5 Puan

Son Yorumlar

Yandex.Metrica