Ölümsüz Aşk

(Ölümsüz Aşk)

TV Dizisi

2003

ismet, istanbulun küçük ve bir aileymişçesine birbirine bağlı semtlerinden birinde canından çok sevdiği oğlu özgür ile birlikte yaşayan bir meyhanecidir. Bu mahallede herkes birbirini tanır kim mutlu, kim mutsuz, kimin ne derdi var bilinir. Mahallenin futbol maçları, bütün mahalle sakinlerinin biraraya geldiği, heyecanın Avrupa kupası için yarışılıyormuşçasına coşkulu yaşandığı ve herkesin kazansalarda kaybetselerde mahallenin gençlerine sahip çıktığı artık geleneksel hale gelmiş olan büyük eğlence paylaşımlarıdır. İsmet in 20 sine yeni girmiş olan oğlu Özgür de bu mahalle takımındadır. Futbolu adeta hayatıyla bağdaştırmıştır ve bir gün Beşiktaşa geçmenin hayallerini kurmaktadır. Bir gün gene büyük bir mahalle maçını Özgür ün ve diğer gençlerin golleriyle kazanmalarının ardından İsmet herk esi Meyhaneye kutlama yapmaya davet eder. Fakat bu kutlama sırasında Özgür ün uzun zamandır hissettiği fakat kimseye sezdirmediği rahatsızlıklar son seviyesine ulaşır.Sıcak muhabbetlerine dalmış olan mahalleli Özgür ün ince ince sağa sola sallandığını farketmez. Özgür ün ellerindeki tabaklar teker teker yere düşüp kırılmaya başlar ve ancak bu seslere uyanan mahalleli başlarını Özgür den yana çevirir. İsmet in biricik oğlu, mahallenin göz bebeği herkesin gözleri önünde yere yığılır. Ne kadar çırpınıp kendine getirmeye çalışsalarda uzunca bir süre ayılamayan Özgür ertesi gün bütün mahallelinin ortak ve kesin kararıyla babasının yakın arkadaşı Suna ablanın tanıdığı olan bir doktora kontrole yollanır. Herkesin maç heyecanlarına ve yorgunluklarına yorduğu bu ani düşüşün acı sebebi ilk önce Suna ya ulaşır. Özgür ölecektir. Çok sevdiği hayattan ve babasından koparılmadan önce yaşayabileceği sadece 1 ayı kalmıştır. Beyninde ameliyat etmeye hiçbir cerrahın cesaret edemeyeceği kadar kötü bir yerde duran ve her geçen gün büyüyen bir tümör vardır ve sadece 1 ay ömrü kalmıştır. Bu haberi ne Özgür e ne babasına vermeye cesaret edemeyen Suna öncelikle mahalleliye danışmaya karar verir ve böylece bütün mahalle Özgür ün durumunu öğrenir. Herkes birlik olup bu haberi baba oğuldan saklamaya ve Özgür e son ayını olabilecek en mutlu şekilde yaşatmaya karar verir. Şimdi akıllarında Özgür ün gerçek aşk olmadan olmayacağına inandığı fakat babasının artık vaktinin geldiğini düşündüğü Özgür ün milli olma durumu vardır. Bakalım mahalleli Özgür e ölmeden önce ölümsüz aşkını yaşatabilecekmidir..

Ekip

Yapımcı Nezihe Dikilitaş (Genel Koordinatör)
Ali Hakan (Genel Koordinatör)
Kurgu Şafak Bal (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Hülya Karakaş (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Ergun Sımsıkı (Yapım Sorumlusu)
Yönetmen Ekibi Tuba Çoban (Yardımcı Yönetmen)
Feride Kaytan (Yardımcı Yönetmen)
Aytaç Şahin (Yardımcı Yönetmen)
Deniz Koloş (Yönetmen Yardımcısı)
Başak Göksel (Yönetmen Yardımcısı)
Kamera Ekibi Burak Demirdelen (Kameraman)
Post-Prodüksiyon Cenk Erol (Renk Düzenleme)
Işık Ekibi Oğuz Yaralı (Işık Şefi)
Korhan Aysan (Işık Asistanı)
Ses Ekibi Kaan Tatlı (Ses Tasarım)
Orçun Kozluca (Ses Miks)

Firmalar

BKM Film (Yapım)
ATV (Yayıncı)

Son Yorumlar (12)

0k3v1n0 avatar 0k3v1n0 23 Kasım 2010 23:13:11

Güzeldi fakat erken sona erdi.Şeßnem Dönmez ve Ufuk Özkan'ın aşkını anlatıyordu.

bltszlk 16 Kasım 2010 22:16:11

10

2003 ylının atv'de yayımlanan   ''Ölümsüz Aşk'' dizisi zamanında 26 bölüm olarak tasarlandı.Beklenen reyting alamayınca 6 bölümde ekranlara veda etti.Diziyi gazetelerden atırlıyorum.Ufuk Özkan'la, Şebnem Dönmez 'i nasıl bir araya getirler?Yakışmıyorl ar.Tüm ekibe saygılar.

babyofjackie 07 Eylül 2009 05:41:09

10

Ufuk Özkan ı ilk tanıdığım, Payidar Tüfekçioğlu na hayran kaldığım, çok doğal, çok bizden, çok samimi sıcacık bir diziydi. Kanalların reyting kaygısı gütmelerinden dolayı kaldırılmayacak yapımları kaldırmasından gerçekten bıktım.

emre84 avatar emre84 29 Mart 2009 18:23:03

Çok başarılı bir diziydi ama erken bitti

bir_demet_menekse avatar bir_demet_menekse 08 Temmuz 2008 13:53:07

10

Zamanında izlediğim en güzel dizilerden biriydi ama ne yazık ki o da reyting kurbanı oldu,halbuki o kadar da etkileyiciydi ki gerek oyuncu kadrosuyla gerek de konusu.Eylül ve Özgür harkaydılar ama yarım kaldı,ne yazik ki....

babyofjackie 07 Temmuz 2008 10:19:07

10

Yine aynı şarkı başladı bileBu mevsim böyledir rüzgar gelirIslanmışım ben gözyaşlarımdanBu mevsim böyledir aniden gelirEylül aniden gelirEylül aniden gelir

Yandex.Metrica