Mehmetin Hali

8,67

( 3 kişi yorum yaptı )

Mehmetin Hali

Kısa Film

2019

Kredi borçları yüzünden tefeci serkan ın bıçakla kovaladığı borç batağına batmış mehmet in hikayesi.

Künye

Yönetmen Mansur Yıldırım
Senaryo
Yapımcı Mansur Yıldırım
Eser
Süre 13 dk
Tür Dram, Kısa
Ülke Türkiye

Son Yorumlar (3)

Sinemakralı1 avatar Sinemakralı1 25 Şubat 2020 05:22:48

10

Bu film benim ilk profesyonel filmim kırık bir hayat ın farklı bir versiyonudur tabi bu filmde görüntü yönetmeni gökhan tiryaki ve kurgu da mustafa preşeva ile çalışmak isterdim filmi 1 günde çektik diğer filmim kırık bir hayat 1.5 günde çekildi acel e ettim iki filmde de bundan filmlerde sorun oldu ve bütçede düşük olduğu için işler yolunda gitmedi pek içime sinmedi filmler bu film de müzik bile yok yıldıray gürgen olsa harika olurdu ama onun için çok büyük bütçe lazımdı alexa kamerayla gönül çekmek isterdi bu filmde kırık bir hayat da canon kamerayla çekildi ses de kamera sesi yinede fena olmadı filmin sonunda senaryoda tefeci serkan borçlu mehmeti bıçaklayıp öldürüyordu yazdığım senaryo böyleydi gerçek bir hikaye olduğu için ailesini incitmemek için bunu seçtik bu finali öneren de filmim de mehmet rolünü oynayan tiyatrocu mustafa doğan dır inşallah ilerde allahın izniyle daha büyük filmlere imza atacağım.

MGUNAY avatar MGUNAY 22 Şubat 2020 05:50:29

10

Borca düşüpde kimsenin yardım etmediği memet askında hepimiziz. Evet ne demişler düşenin dostu olmaz. Bunu kısa filmiyle kameralarla youtubeye atan arkadaşım Mansur'a teşekkürler.

Göztepe avatar Göztepe 21 Şubat 2020 10:09:50

6

Eksikleri olsada fena değildi bu kısa filmin sorunu sonu bağlanamamıs olması bir noktaya. Senaryonunda kısır döngü seviyesinde olduğunu gördüm dahada iyi olabilirdi senaryo zenginleştirilerek olurdu. En güzel yönü filmin oyunculukların iyi olması ama mesaj veren yönüde var çöp bir filmde değil.

Yandex.Metrica