Bir Demet Tiyatro

8,30

( 17 kişi yorum yaptı )

Bir Demet Tiyatro

TV Dizisi

2006

Künye

Yönetmen Sevgi Birsel
Görüntü Yönetmeni Tugay Sekizler
Tür Komedi
Ülke Türkiye
Etiketler Delikanlı, Mutfak Ekibi, Racon Daha Fazlası

Ekip

Kurgu Cem Hamamcı (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Mete Yılmaz (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Sedat Koca (Yapım Amiri)
Kübra Varol (Sponsor Sorumlusu)
Yönetmen Ekibi Derya Yaruç (Yardımcı Yönetmen)
Kamera Ekibi Ümit Çakmaksoy (Kameraman)
Ersin Aba (Kameraman)
Işık Ekibi Ümit Kaplı (1. Işık Asistanı)
Mücahit Vural (Işık Asistanı)
Sanat Ekibi Ayçın Tar (Kostüm Uygulama)
Makyaj Ekibi Suzan Kardeş (Makyaj)

Firmalar

BKM Film (Yapım)
ATV (Yayıncı)

Son Yorumlar (17)

performer avatar performer 01 Ağustos 2016 13:25:32

10

eşi benzeri olmayan muhteşem bir diziydi...yılmaz erdoğan'ın üstün mizah anlayışı ile kaleme aldığı eşsiz bir eser...her sahnede bu kadar güzel ince espriyi nasıl yazmışsın be hocam...

enginyuksel1982 avatar enginyuksel1982 31 Ocak 2013 22:21:01

7

eski tadı bulamadık maalesef 7/10

melisrenan avatar melisrenan 10 Mart 2010 22:21:03

Uzun zaman ara verdikten sonra işte tekrardan demiştim ama eski tadı tam olrak yoktu biraz daha güne uymuş eski haline göre değişmiştri ama yinede çok güzeldi.Sıcak ve samimi bir diziydi aile dizisi dahası bir mahalle dizisi bakkalı,feriştahı... çok güzeldi, tiyatro şeklinde gösterilen en başarılı yapım ayrıcada..

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 21 Ocak 2010 12:40:01

8

Ben aslında Yılmaz Erdoğan'dan çok, Mükremin Abi (Çıtır) karakterini sevmiştim, Mükremin Abinin delikanlılığını, mertliğini, yiğitliğini sevmiştim. Mahallenin Abisi olmasını sevmiştim. Dostu bir bayandan olsa, ona sulanmadan sahip çıkmasını sevmiştim . Ben Mükremin Abinin, kahveye giderken, kütüphaneye gidiyorum demesini sevmiştim. Ben Mükremin Abinin Babası Almanya'ya gitmiş ve onu hiç oğlu Kudrete, yol parasını bile hiç sayarak babasından para geldiğini söylemesi yalanını sevmiştim. Ben Mükremin ve Tirbuşon kardeşliğini dostluğunu sevmiştim. Ben Mükremin Abinin, kardeşi Lütfiye'ye durmadan atışmalarını ve her atışmanın sonunda, kötü bir şey mi söyledi bu demesini sevmiştim. Ben Mükremin Abinin Babasına olan saygısı, annesine olan sevgisini sevmiştim. Ben Mükremin Abinin Tülay Abiye katılmalarını sevmiştim. Ben Mükremin Abinin vekil olan Cumhur Zimmete karşı çıkmasını sevmiştim. Ben Mükremin Abinin manitası Asuman'a olan aşkını sevmiştim. Ben Mükremin Abinin mahallenin kanını emen vampir zabıta İrfana karşı duruşunu sevmiştim. Ben Mükremin Abinin sevgilisi Asumanın nişanlısı Tanıla karşı mücadelesini ve tüm repliklerini sevmiştim. Ben Mükremin Abi'nin Laz Bakkal'a hiçbir zaman istediği şeyi anlatamamasını sevmiştim. Ben Mükremin Abinin kahveci Asım Abiye borçlarını ödeyememesi sevmiştim. Ben Mükremin Abinin Saldıray ve Eyvah Necdet'e karşı duruşunu sevmiştim. Ben Mükremin Abiyi sevmiştim. Ben hiçbir zaman Çok Güzel Hareketler Bunlar'ı sevmeyeceğim ve Mükremin Abimini hiçbir zaman unutmayacağım.

Naklow avatar Naklow 31 Ağustos 2008 13:59:08

10

tiyatroyu telewizyona taşıyan mükemmel bir eser. böyle projeler ekranlarımıza olsun ki en azından gülerken bir şeyler öğrenelim. yozlaşan halkımıza bilgi verelim.. umarım tiyatro grupları televizyonda daha çok yer alır..

zzSEDAzz avatar zzSEDAzz 03 Mart 2008 23:02:03

8

kadrodan ayrılmalar kötü olmuş.ilkinden daha kötü.

Yandex.Metrica